Rīga. 28.07.2014

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ziemas sezonā uzsāks divus jaunus tiešos maršrutus, savienojot Igaunijas galvaspilsētu Tallinu ar Parīzi un Lietuvas galvaspilsētu Viļņu ar Amsterdamu.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Saskaņā ar mūsu restrukturizācijas plānu, mēs stiprinām savienojumus starp Baltijas galvaspilsētām un Eiropas tranzīta centriem, mūsu klientiem sniedzot tūlītējas priekšrocības. Ceļotāji no Tallinas un Viļņas varēs izbaudīt lieliskus aviosavienojumus caur Parīzi un Amsterdamu, ko mēs piedāvājam sadarbojoties ar mūsu partneriem Air France un KLM.”

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena*,
Pamata

Cena*,
Biznesa klase

 

Tallina - Parīze

4 lidojumi nedēļā  2014. gada 28. oktobris 69 eiro 528 eiro
Viļņa - Amsterdama 4 lidojumi nedēļā 2014. gada 30. oktobris 69 eiro 371 eiro

*Zemākā pieejamā cena abos virzienos, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

Sākot no 2014.gada 28.oktobra, airBaltic veiks lidojumus no Tallinas uz Parīzi četras reizes nedēļā, izmantojot Boeing 737 lidmašīnu. Vienvirziena biļešu cena ir no EUR 69, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com

Sākot no 2014.gada 30.oktobra airBaltic veiks lidojumus no Viļņas uz Amsterdamu četras reizes nedēļā, izmantojot Boeing 737 lidmašīnu. Vienvirziena biļešu cena ir no EUR 69, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com

Kā ziņots iepriekš, airBaltic 2013. gadā sasniedza viena miljona eiro tīro peļņu. Tas noticis vienu gadu ātrāk, nekā paredzēts sākotnējā uzņēmuma restrukturizācijas plānā. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.