Rīga. 08.01.2015

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic atzīta par punktuālāko aviosabiedrību pasaulē. Šo atzinumu snieguši  OAG analītiķi, kuri apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par 43,5 miljoniem reisu.

Martins Gauss (Martin Gauss), airBaltic izpilddirektors: „Mūsu klienti var paļauties uz pastāvīgi punktuāliem pakalpojumiem. airBaltic komanda ir ļoti lepna, ka esam spējuši sasniegt šo rezultātu.”

Vieta

Pārklājums

Aviokmpānija

Kods

Vidējais OTP 2014
1 82.4% airBaltic BT 94.9%
2 99.3% Hawaiian Airlines HA 92.3%
3 97.7% Austrian Airlines OS 90.0%
4 92.5% Iberia IB 89.7%
5 80.3% Norwegian Air Shuttle DY 89.7%

OAG apkopotie dati liecina, ka airBaltic pērn sasniegusi punktualitātes rādītāju 94,9% apmērā lidojumos, kas savieno Rīgu ar galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS. Tas nozīmē, ka 9 no 10 airBaltic reisiem savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā. Aviokompānijai airBaltic seko Hawaiian Airlines, Austrian Airlines, Iberia un Norwegian Air Shuttle.

OAG izpilddirektors Džons Grants (John Grant) norāda: „Ar vairāk nekā 80 gadu ilgu pieredzi lidojumu datu apkopošanā, OAG ir vislabāk pozicionēts, lai sniegtu visuzticamākos lidojumu rādītājus un punktualitātes datus pasaulē. Latvijas aviokompānija airBaltic pārspējusi citas lidsabiedrības ar rādītāju 94,9% apmērā, kas ir ievērojami labāks salīdzinājumā ar vidējo rādītāju.”

airBaltic bija pirmā aviokompānija Eiropā, kas 2009. gadā ieviesa laicīgas ielidošanas garantiju. Šī apdrošināšana piedāvā papildu ieguvumus tajos retajos gadījumos, kad aizkavēšanās ir notikusi.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Gaidāmajā vasaras sezonā airBaltic piedāvās trīs jaunus galamērķus - Rodas salu (Grieķija), Dubrovniku (Horvātija) un Olborgu (Dānija).

Ar pilnīgu punktualitātes ziņojumu par 2014.gadu iespējams iepazīties šeit.

airBaltic fotogrāfijas