Farnboro Starptautiskā aviācijas izstāde, 14.07.14.
 
Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic veikusi 13 CS300 lidmašīnu pasūtījumu un saglabā iespējas pasūtīt vēl septiņas CS300 lidmašīnas
 
Bombardier Aerospace paziņojis, ka Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir iepriekš neatklātais klients, kas pasūtījis trīs jaunas lidmašīnas, balstoties uz iepriekš noslēgto pasūtījuma līgumu. Sākotnējais pasūtījuma līgums par 10 lidmašīnām, ar iespēju iegādāties vēl 10, tika noslēgts 2012.gada 20.decembrī. 
 
Šo trīs CS300 lidmašīnu pasūtījuma vērtība pēc kataloga cenām ir aptuveni 228 miljoni ASV dolāru.
 
„airBaltic turpina īstenot savu biznesa stratēģiju un flotes optimizācijas plānu, tādēļ aviokompānijai jāizmantot visas iespējas, lai turpinātu attīstību arī pēc 2016.gada. Jaunās CS300 lidmašīnas joprojām ir labākā un mums piemērotākā izvēle, tāpēc esam nolēmuši iepriekšējo desmit lidmašīnu pasūtījumu papildināt ar vēl trim lidmašīnām, un uz nākotni saglabājot iespēju iegādāties vēl septiņas. Pateicoties modernajām tehnoloģijām, šis lidmašīnas modelis ir piemērots mūsu tirgum un būs lielisks papildinājums 12 Bombardier Q400 NextGen turbopropelleru lidmašīnām, kas jau ir mūsu flotē,” norāda airBaltic izpilddirektors Martins Gauss. „Svarīgi faktori, kas ļāva pieņemt lēmumu par labu avioparka papildināšanai ar Bombardier CS300 lidmašīnām, ir arī šo modeļu ekonomiskums un mums ērtais piegādes termiņš.” 
 
„CSeries lidmašīnu lieliskās īpašības, piemēram, samazinātais trokšņu un izmešu līmenis, nodrošina airBaltic lielisku iespēju pozicionēt sevi kā augošu aviokompāniju, kas atvērta jaunu tirgu attīstībai,” izteicās Bombardier Commercial Aircraft tirdzniecības, mārketinga un aktīvu pārvaldes vecākais viceprezidents Rejs Džounss (Ray Jones). „Mēs esam gandarīti, ka airBaltic, kas ir atzīta kā viena no pasaulē inovatīvākajām aviokompānijām, turpina realizēt savu biznesa stratēģiju ar Bombardier lidmašīnu floti, izmantojot visas CSeries lidmašīnu tehnoloģiju, darbības elastīgumu un efektivitātes priekšrocības.”
 
airBaltic, kas dibināta 1995.gadā, ir galvenais pārvadātājs Baltijas reģionā un ar 25 lidmašīnām veic tiešos lidojumus no Rīgas, kā arī apkalpo 60 galamērķus Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 
 
CSeries lidmašīnas
 
CSeries lidaparātu līnija, kas ir vienīgās 100% jaunās lidmašīnas, kas īpaši paredzētas 100-149 vietu un vienas ejas lidmašīnu tirgum, Bombardier ļauj veidot stabilu uzņēmuma nākotni. CSeries jaunais dizains, kas ietver vadošās tehnoloģijas un sistēmu integrāciju, modernus materiālus un jaunākās paaudzes aerodinamiku,lidmašīnai nodrošina par 15%* zemākas ekspluatācijas izmaksas un par 20% zemāku degvielas patēriņu, vienreizēju darbības elastību, paaugstinātu komfortu, kā arī ievērojamu vides piesārņojuma un trokšņu samazinājumu.
 
CSeries lidmašīna piedāvā labākos izmaksu rādītājus savā kategorijā, padarot to par visienesīgāko risinājumu vidēja izmēra tirgum ar līdz 150 pasažieriem lidojumā, un ideāli piemērotu dažādiem maršrutiem, sākot no īsiem un beidzot ar gariem transkontinentāliem lidojumiem. Pateicoties papildu kapacitātes sēdvietu iespējām, kas nodrošina līdz pat 160 sēdvietām, CSeries lidmašīnu produktivitāte uzlabojas, piedāvājot aviokompānijām vidēji 4% papildu uzlabojumu par vienu sēdvietu izmaksu ziņā.
Līdz šodienai Bombardier saņēmusi pasūtījumus un noslēgusi vienošanās par 471 CSeries lidmašīnu ražošanu. To starpā ir 203 pabeigti darījumi par CSeries lidmašīnu iegādi.