Riga. 15.05.2014

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic aprīlī sasniegusi augstāko ielidošanas punktualitātes rādītāju starp visām Eiropas aviokompānijām. Šo atzinumu snieguši FlightStats analītiķi, kuri apkopo un analizē punktualitātes rādītājus par teju 150 000 reisu, ko ik dienu visā pasaulē veic tūkstošiem aviokompāniju.

Martins Gauss (Martin Gauss), airBaltic izpilddirektors: “Mūsu klienti ir mūsu prioritāte. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz un no 60 galamērķiem Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos. Tādēļ mums ir ļoti svarīgi saglabāt un turpināt uzlabot punktualitātes rādītājus, lai nodrošinātu aizvien labāku servisu mūsu pasažieriem.”

airBaltic aprīlī sasniegusi punktualitātes rādītāju līdz 95,86%, kas nozīmē, ka 95 no 100 airBaltic reisiem savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā vai vēl ātrāk.

airBaltic bija pirmā aviokompānija Eiropā, kas 2009. gadā ieviesa laicīgas ielidošanas garantiju. Šī apdrošināšana piedāvā papildu ieguvumus tajos retajos gadījumos, kad aizkavēšanās ir notikusi.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.