Rīga. 03.06.14.

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākusi jaunus vasaras sezonas lidojumus no Rīgas uz Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti. Četri jaunie reisi nedēļā nodrošina ērtu ceļošanu starp divām galvaspilsētām, kā arī tālāk uz galamērķiem Baltijā, Skandināvijā un Krievijā.

Restrukturizācijas pasākumu ietvaros un nelielā pieprasījuma dēļ, vasaras sezonā airBaltic pārtraukusi lidojumus vairākos maršrutos, kas savukārt ļauj uzsākt lidojumus maršrutā Rīga – Bukareste. Tādējādi airBaltic klientiem tiek nodrošināta ērta ceļošana starp abām pilsētām, kā arī tālāk uz tādiem galamērķiem kā Stokholma, Oslo, Sanktpēterburga, Helsinki, Viļņa un Tallina.

Lidojumi (no Ziemeļu

tranzītmezgla Rīgā)

 

Lidojumu skaits

Uzsākšanas datums

Cena* pamata klasē

Cena* biznesa klasē

Bukareste (Rumānija)

4 lidojumi nedēļā 2014.gada 3.jūnijs 179 EUR 635 EUR

*Zemākā pieejamā cena abos virzienos, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic veic lidojumus no Rīgas uz Bukaresti četras reizes nedēļā – otrdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās. Aviokompānija lidojumus veic ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu un lidojuma ilgums ir aptuveni divas stundas un piecdesmit piecas minūtes. Biļešu cena abos virzienos ir sākot no EUR 179, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.