Rīga. 25.06.14

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākusi jaunus vasaras sezonas lidojumus no Rīgas uz Bulgārijas pilsētu Varnu, sadarbībā ar starptautisko tūrisma operatoru Tez Tour. Divi jaunie reisi nedēļā klientiem nodrošina ērtu ceļošanu starp abām pilsētām, kā arī tālāk uz galamērķiem Baltijā, Skandināvijā un Krievijā.

Restrukturizācijas pasākumu ietvaros un nelielā pieprasījuma dēļ, vasaras sezonā airBaltic pārtraukusi lidojumus vairākos maršrutos, kas savukārt ļauj uzsākt lidojumus maršrutā Rīga – Varna. Tādējādi airBaltic klientiem tiek nodrošināta ērta ceļošana starp abām pilsētām, kā arī tālāk uz tādiem galamērķiem kā Sanktpēterburga, Helsinki, Stokholma, Oslo, Viļņa un Tallina.

 

Lidojumi (no Rīgas)

 

Lidojumu skaits

Uzsākšanas datums

Cena* pamata klasē

Cena* biznesa klasē

Varna (Bulgārija)

2 lidojumi nedēļā 2014.gada 24.jūnijs 199 EUR 985 EUR

*Zemākā pieejamā cena abos virzienos, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic lidojumus no Rīgas uz Varnu veic divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās. Aviokompānija lidojumus veic ar Boeing 737-300 lidmašīnu un lidojuma ilgums ir aptuveni divas stundas un četrdesmit minūtes. Biļešu cena abos virzienos ir sākot no EUR 199, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.
 
airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.
 
Tez Tour savu programmu ceļotājiem piedāvā visa gada garumā. Tūristiem ir iespēja atpūsties: Turcijā, Grieķijā, Spānijā, Ēģiptē, Apvienotajos Arābu Emirātos, Taizemē, Kubā, Dominikānā, Maldīvu salās, kā arī slēpošanas kūrortos Austrijā un Andorā.