Rīga. 03.02.2015

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šajā vasaras sezonā sāks tiešos lidojumus no Frankfurtes un Dortmundes uz saulaino Ūzedomas salu. Šī būs pirmā reize, kad aviokompānija piedāvās tiešos lidojumus starp galamērķiem, kuri ir ārpus Baltijas valstu robežām.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Jauno airBaltic maršrutu atklāšana no Frankfurtes un Dortmundes uz Ūzedomas salu ir svarīgs notikums, jo tas mums paver iespēju paplašināties Baltijas jūras reģionā. Esam priecīgi, ka sadarbībā ar mūsu partneri ArGe group, varēsim piedāvāt šo iecienīto vasaras brīvdienu galamērķi ceļotājiem no Vācijas”.

Maršruts

Lidojumu biežums Sākuma datums

Cena*, Pamata

Drotmunde – Hēringsdorfa 1 lidojums nedēļā 2015. gada 9. maijs 149 EUR
Frankfurte – Hēringsdorfa 1 lidojums nedēļā 2015. gada 9. maijs 159 EUR

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

AirBaltic veiks lidojumus no Frankfurtes un Dortmundes uz Hēringsdorfu, Ūzedomas salā ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu. Reģistrēšanās nodeva šiem reisiem netiks noteikta un pasažieriem lidojuma laikā tiks piedāvāts bezmaksas dzēriens – ūdens/tēja/kafija un uzkoda. Biļešu cena būs sākot no 149 eiro Dortmundes – Hēringsdorfas maršrutā un no 159 eiro Frankfurtes – Hēringsdorfas maršrutā, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

Papildus vairākiem tiešajiem lidojumiem no Tallinas, Viļņas un drīzumā arī no Hēringsdorfas, airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.