Rīga. 01.12.2014

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no 2015.gada 26.maija sāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Dubrovniku. Jaunais airBaltic maršruts piedāvās jaunu vasaras brīvdienu galamērķi ceļotājiem no Baltijas valstīm, kā arī nodrošinās ērtas ceļošanas iespējas uz Rīgu un citiem galamērķiem Baltijā, Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Ar savu elpu aizraujošo vecpilsētu, iespaidīgajām pilsētas sienām un Adrijas jūras piekrasti, Dubrovnika ir viens no Eiropas nozīmīgākajiem vasaras galamērķiem. Tā pievienošana mūsu maršrutu kartei nodrošina ceļotājiem no Baltijas reģiona ērti sasniegt šo iecienīto galamērķi.”

 

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena *,
Pamata

Cena*,
Biznesa klases

Rīga – Dubrovnika

1 lidojums nedēļā 2015.gada 26.maijs 99 eiro 435 eiro

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Dubrovniku vienu reizi nedēļā. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni 2 stundas un 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no EUR 99, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com