Rīga. 05.02.2015

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šā gada 13.jūnijā sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Itālijas pilsētu Pizu, papildinot maršrutu karti ar vēl vienu iecienītu vasaras sezonas galamērķi.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Pizas tornis, pilsētas vēstures mantojums un kultūras bagātība ir labi zināmas vērtības visā pasaulē. Priecājamies šo pilsētu pievienot mūsu maršrutu kartei, piedāvājot Baltijas ceļotājiem iespēju pavadīt savas vasaras brīvdienas Toskānas reģiona sirdī, baudot kultūru, apmeklējot tādas vēsturiskas pilsētas kā Florenci un Sjēnu, kā arī nobaudot pasaules slavenos Toskānas reģiona vīnus un ēdienus.”

Maršruts

Lidojumu biežums Sākuma datums

Cena*, Pamata

Cena*, Biznesa klase

Rīga –Piza 1 lidojums nedēļā 2015. gada 13. jūnijs 59 EUR 489 EUR

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Pizu reizi nedēļā ar Boeing 737 lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni divas stundas un 50 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs sākot no 59 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

Papildus vairākiem tiešajiem lidojumiem no Tallinas, Viļņas un drīzumā arī no Hēringsdorfas, airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.