Rīga. 04.12.2014

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no 2015.gada 12.jūnija sāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Rodas salu Grieķijā. Jaunais airBaltic maršruts piedāvās jaunu vasaras brīvdienu galamērķi ceļotājiem no Baltijas valstīm, kā arī nodrošinās ērtas ceļošanas iespējas uz Rīgu un citiem galamērķiem Baltijā, Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvo Austrumu valstīs.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Rodas sala Grieķijā ir lielisks brīvdienu galamērķis gan mierīgas, gan aktīvas atpūtas piekritējiem. Ar astoņiem mēnešiem spožas saules, satriecošām pludmalēm un zaļiem kalniem, šis ir lielisks galamērķis, kuru pievienot mūsu maršrutu kartei. Tas paplašina vasaras brīvdienu iespējas ceļotājiem no Baltijas reģiona un stiprina tiešos savienojumus starp Eiropas ziemeļiem un dienvidiem.”

 

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena *,
Pamata

Cena*,
Biznesa klases

Rīga – Roda

1 lidojums nedēļā 2015.gada 12.jūnijs 119 eiro 565 eiro

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

 

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Rodu vienu reizi nedēļā - piektdienās. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni 3 stundas un 35 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 119 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com