Rīga. 28.01.2015

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šajā vasaras sezonā sāks tiešos lidojumus no Tallinas uz Vīni Austrijā. Ar jauno maršrutu airBaltic ievērojami nostiprinās lidsabiedrības pozīcijas Baltijas valstīs. Lidojumi četras reizes nedēļā piedāvās ērtu savienojumu starp šīm divām pilsētām, kā arī ceļošanas iespējas uz citiem galamērķiem Dienvideiropā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss: „Sadarbībā ar mūsu partneri Austrian Airlines, ceļotājiem no Tallinas mēs varēsim piedāvāt vēl vienu tiešo lidojumu uz Eiropas sirdi un tālākiem galamērķiem. airBaltic jau veic tiešos lidojumus no Tallinas uz Parīzi un pavasarī tiks piedāvāts vēl viens maršruts uz Berlīni. Priecājamies paziņot, ka tiks atklāts jau trešais tiešais airBaltic maršruts uz Vīni. Tas uzlabos savienojumus starp Baltijas galvaspilsētām un Eiropas pilsētām, nostiprinot airBaltic pozīciju kā Baltijas valstu aviokompānija.”

Maršruts

Lidojumu biežums Sākuma datums

Cena*, Pamata

Cena*, Biznesa klase

Tallina – Vīne 4 lidojumi nedēļā 2015. gada 7. maijs 69 EUR 459 EUR

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic veiks lidojumus no Tallinas uz Vīni četras reizes nedēļā. Aviokompānija lidojumus veiks ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu. Vienvirziena biļešu cena būs sākot no 69 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.