Rīga. 15.12.2014

13.decembrī Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākusi lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Slovākijas pilsētu Popradu. Reizi nedēļā piedāvātais lidojums nodrošina ērtu savienojumu starp šīm abām pilsētām, kā arī ceļošanas iespējas uz citiem galamērķiem Krievijā, Baltijas, Skandināvijas un NVS valstīs.

airBaltic valdes loceklis Martins Sedlackis norāda: „Man kā Slovākijas pilsonim, kurš strādā Latvijas aviokompānijā, ir patiess prieks, ka šīs divas lidostas tiek savienotas. Poprada Augstajos Tatros ir lielisks un izmaksu ziņā pieejams slēpošanas galamērķis, kas arī būs ieguvējs no tūrisma iespējām, kuras nodrošina jaunais airBaltic maršruts.”

airBaltic lidojumus abos virzienos nodrošinās vienu reizi nedēļā - sestdienās. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni 1 stundu un 40 minūtes. Biļetes cena vienā virzienā ir sākot no 55 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājaslapā www.airbaltic.com

 

Maršruts

Lidojumu skaits

Uzsākšanas datums

Cena* Basic
klasē

Cena* Business Elite
klasē

Rīga - Poprada

1 lidojums nedēļā

2014.gada 13.decembris  55 EUR 349 EUR

*Zemākā pieejamā cena abos virzienos, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com