Rīga 03.09.2014

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic noslēgusi vienošanos par sadarbības lidojumiem ar Lielbritānijas aviosabiedrību British Airways. British Airways piedāvā ērtus maršrutus caur Londonas Getvikas lidostu uz un no galamērķiem visā pasaulē.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): „Rīga-Londona ir populārākais starppilsētu maršruts ceļotājiem, kuri sāk vai noslēdz savu ceļojumu Baltijas reģionā. Mēs esam priecīgi pievienot Lielbritānijas lielāko starptautisko aviokompāniju un vienu no pasaulē vadošajiem premium pārvadātājiem British Airways mūsu pieaugošajai sadarbības lidojumu partneru grupai, un kopīgi apkalpot pasažierus noslogotajā Rīga-Londona tirgū.”

British Airways priekšsēdētājs Kīts Viljams (Keith Williams): „Rīgas pievienošana mūsu maršrutu tīklam ir lieliskas ziņas mūsu klientiem, un mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim uzsākt sadarbību ar airBaltic, lai plašākai sabiedrībai varētu piedāvāt iespēju apskatīt Latviju.”

Partnerattiecības ar British Airways nodrošinās airBaltic pasažieriem iespēju sasniegt papildu galamērķus, kas tiek piedāvāti no Londonas Getvikas lidostas. Turklāt British Airways pasažieriem no jebkuras vietas pasaulē būs labāka piekļuve Rīgai.

British Airways ir Lielbritānijas lielākā starptautiskā aviokompānija un viens no pasaulē vadošajiem premium pārvadātājiem. Lidsabiedrības biznesa centrs atrodas Londonā, kas ir pasaulē lielākais premium ceļošanas tirgus, būtisku klātbūtni nodrošinot arī Hītrovas, Getvikas un Londonas Sitijas lidostās. British Airways, kas pārvalda vienu no plašākajiem starptautisko maršrutu tīkliem, kopīgi ar kopuzņēmumiem, sadarbības lidojumu un franšīzu partneriem veic lidojumus uz vairāk nekā 70 valstīm. British Airways gadā pārvadā gandrīz 40 miljonus pasažieru un veic lidojumus ar vairāk nekā 280 lidmašīnām.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.