airBaltic faktai ir skaičiai 2018

Ieškoti skrydžių

Punktualiausia Europos oro bendrovė

Saugumas mums – didžiausias prioritetas, tačiau ne mažiau svarbu ir punktualumas. Per pastaruosius penkerius metus „airBaltic“ pirmauja punktualiausių pasaulio oro bendrovių sąraše. 2018 m. „AirBaltic“ išlaikė savo pozicijas kaip punktualiausia oro bendrovė Europoje ir tapo antra pagal punktualumą pasaulyje.

~4000 skrydžių per mėnesį

Daugiau nei 50 tiesioginių skrydžių iš Rygos, Talino ir Vilniaus, jungiamieji skrydžiai visame pasaulyje. Kad visa tai vyktų laiku ir punktualiai, skrydžių operacijų centras veikia 24 valandas per parą.

Patogūs persėdimai Rygos oro uoste

Jungiamieji skrydžiai reikalauja nepaprastai sudėtingo planavimo ir nepriekaištingo bendradarbiavimo. 100 % tikslumas šiuo atveju praktiškai neįmanomas, bet mes esame arti to.

77 % bagažo reikia laukti ne ilgiau kaip 5–15 minučių

Registruotas bagažas aptarnaujamas glaudžiai bendradarbiaujant su konkrečiu oro uostu. Mes darome viską, kad šie rodikliai būtų vis geresni, o keleiviai – vis laimingesni.

Nr. 1 pagal techninį patikimumą Europoje

Remiantis Kanados lėktuvų statybos kompanijos Bombardier duomenimis, airBaltic turi geriausius techninio patikimumo rodiklius Europoje2. Su pagarba pripažįstame, kad esame pirma skrydžių bendrovė pasaulyje, skraidinsiantys keleivius naujais Bombardier CS300 lėktuvais.

Malonus ir profesionalus aptarnavimas

Stiuardų darbas dažnai vertinamas kaip stipriausias airBaltic pranašumas3. Esame skrydžių bendrovė, kuri kalba tavo kalba – bet kuris mūsų stiuardas kalba mažiausia trimis kalbomis.

Patyrusių technikų komanda

Mūsų technikų komandoje dirba daugiau kaip 100 darbuotojų. Kas naktį 25 technikai tikrina visus mūsų lėktuvus ir atsako už jų saugumą bei tinkamą pasiruošimą skrydžiui. Dėl techninių priežasčių atšaukiami tik 0,2 % airBaltic reisų.

Patyrę pilotai

Patyrę mūsų kapitonai per visą savo darbą yra skraidę iki 20 000 valandų, o tai – 833 dienos ore.

Trumpesnės eilės prie registracijos

Registruotis internetu galima likus 5 dienoms iki skrydžio. Tai patogu, nes keleiviai gali mažiau laiko praleisti oro uoste, o reisui lieka mažiau priežasčių vėluoti.

Greitas klientų aptarnavimas

Mūsų klientų aptarnavimo centre kalbama 7 kalbomis. Darbo dienomis socialiniuose tinkluose atsakymą pateikiame vidutiniškai per 20 minučių, o Ryšių su klientais skyriuje dažniausiai atsakome tą pačią dieną.

Duomenys apibendrinami pagal airBaltic atliktus apskaičiavimus, atsižvelgiant į airBaltic žinomą informaciją. Operatyviniai airBaltic duomenys buvo surinkti 2016 metų rugsėjį. 

  1. Pagal OAG Analytics duomenis, remiantis daugiau kaip 50 milijonų reisų punktualumo rodikliais. 
  2. Bombardier patikimumo prizas komercinėms oro bendrovėms, naudojančioms Q400 Europos regione 2015 metais.
  3. Klientų pasitenkinimo indeksas 2016 metais: 69 % pagal TNS TRI*M privačių klientų lojalumo išsaugojimo apklausos duomenis, 2016 m. balandis.