airBaltic faktides ja arvudes 2017

Otsi lende

Maailma kõige täpsem lennufirma

Kuigi meie jaoks on esikohal ohutus, peame tähtsuselt teiseks täpsust. Juba neli aastat järjest on airBaltic valitud maailma kõige täpsemaks lennufirmaks. Pälvisime 2017. aastal taas maailma kõige täpsema lennufirma tiitli!

Umbes 4000 lendu kuus

Rohkem kui 50 otselendu Riiast, Tallinnast ja Vilniusest ning jätkulennud sihtkohtadesse kõikjal maailmas. Et kõik toimiks sujuvalt ja õigel ajal, töötab lennujuhtimiskeskus ööpäev läbi.

Tehniliselt kõige kindlam variant Euroopas!

Kanada lennukitootja Bombardier andmete kohaselt on airBalticu lennukid Euroopas kõige usaldusväärsemad2. Tänu sellele on meil au olla maailma esimene lennufirma, mis võtab kasutusele uue lennuki Bombardier CS300.

77% pagasist saadakse kätte 5–15 minuti jooksul

Registreeritud pagasi eest hoolitsetakse lennujaama ja airBalticu tihedas koostöös ning anname endast parima, et parandada seda näitajat ja suurendada reisijate rahulolu.

Meeldiv ja professionaalne teenindus

Meie reisijad mainivad sageli, et airBalticu suurim eelis on meie pardameeskond3. Ja meiega reisides ei jää te keelega hätta – kõik meie stjuuardid ja stjuardessid räägivad vähemalt kolme keelt.

Kogenud tehnilise toe meeskond

Meie tehnilise toe meeskonda kuulub rohkem kui 100 inimest. Igal öösel kontrollib 25 tehnikut kõigi meie lennukite ohutust ja töökindlust. Kõigest 0,2% airBalticu lendudest tühistatakse tehnilistel põhjustel.

Kogenud piloodid

Mõnedel meie kõige staažikamatel pilootidel on ette näidata umbes 20 000 lennutundi – see number võrdub 833 õhus veedetud ööpäevaga.

Lühem ooteaeg lennule registreerumisel

Internetis saab lennule registreeruda juba 5 päeva enne väljalendu. Seega kulub reisijatel lennujaamas vähem aega ja lennud hilinevad väiksema tõenäosusega.

Suurepärane lennuühendus Riia kaudu

Jätkulennud eeldavad hoolikat ja laitmatut planeerimist. Sajaprotsendilist täpsust on selles valdkonnas võimatu saavutada, kuid oleme sellele lähedal.

Esmaklassiline klienditeenindus

Meie klienditeenindajad räägivad 7 keelt. Tööpäevadel vastame teile sotsiaalmeedias keskmiselt 20 minuti jooksul ja kliendisuhete osakond võtab tavaliselt ühendust samal päeval.

Andmete kokkuvõte, mis on koostatud airBalticu arvutuste ja airBalticule kättesaadava teabe alusel. 2016. aasta septembris airBalticu tegevuse kohta kogutud andmed. 

  1. Vastavalt OAG analüütikute andmetele rohkem kui 50 miljoni lennu täpsuse kohta. 
  2. Bombardieri äriotstarbeliste lennukite tehnilise usaldusväärsuse 2015. aasta auhind, mis pälviti Euroopas Q400 lennukite eest.
  3. Kliendirahulolu näitaja 2016. aastal: 69%, eraklientide TRI*M-i lojaalsusuuringu kohaselt, mille tegi 2016. aasta aprillis TNS.