Pigūs skrydžiai į Tamperę

Tvarkaraštis

Įvesti oro uosto kodą, miestą ar šalį.
  
  

Tvarkaraštį PDF formatu* naudokite, jei norite jį atsispausdinti arba PDF versiją parsisiųsti į savo kompiuterį.

 Vasaros sezono skrydžių tvarkaraštis - 2018  (01.07.2018-27.10.2018)

 Žiemos sezono skrydžių tvarkaraštis - 2018 (28.10.2018-30.03.2019)

 Vasaros sezono skrydžių tvarkaraštis - 2019  (31.03.2019-26.10.2019)

Įsidėmėkite! Tvarkaraštis PDF formatu atnaujinamas kartą per savaitę, informacija yra tiksli sukūrimo momentu ir gali būti pakeista. Tikslaus skrydžių laiko ieškokite mūsų internetiniame tvarkaraštyje.

* Šiam dokumentui peržiūrėti Jums reikės Adobe Acrobat Reader. Šią programą galite parsisiųsti iš Adobe nemokamai.

Vietos laikas 06:54:19
Orai
Valiuta
...loading
...loading

Geografija

Vis dar perpildyta praėjusio amžiaus pramonės energijos Tamperė, arba „Manse” (pavadinimo Suomijos Mančesteris trumpinys) yra didžiausias Šiaurės šalyse ne prie jūros esantis miestas ir, kaip teigia apklausos, miestas, kuriame labiausiai norėtų gyventi suomiai. Tamperėje gyvena daugiau nei 200 tūkst. žmonių. Pietų Suomijoje, už 170 kilometrų į šiaurę nuo Helsinkio esantis miestas išaugo siauroje sąsmaukoje tarp dviejų ežerų, kuriuos jungia srauni upė, nuo XVIII a. tiekianti miestui energiją. Raudonų plytų gamyklas pavertusi restoranais ir barais Tamperė neišsižada savo praeities ir siūlo įvairių atrakcijų įsimintinoms atostogoms šiame mieste.
airBaltic siūlo pigius skrydžio bilietus į Tampere - Pirkkala oro uostą, esantį vos už 17 kilometrų nuo miesto. Tai antrasis pagal dydį oro uostas, aptarnaujantis keletą oro linijų bendrovių, skraidančių po visą žemyną.

Kalbos

Pagrindinė kalba Tamperėje yra suomių, žinoma, vietiniai gyventojai turi savo tarmę tampereen kiäli. Kaip ir kitose Suomijos vietose, daugelis žmonių čia kalba angliškai ir keliautojams nekyla sunkumų bendrauti su svetingais vietiniais gyventojais.  

Lankytinos vietos ir laisvalaikis

Dauguma viešbučių ir lankytinų vietų yra netoli vieni kitų, pasivaikščiojimas pėstute yra puikus būdas miestui pamatyti. Savarankiškai leiskitės upės krantine pro raudonų plytų gamyklų pastatus - čia rasite gausybę žavių kavinių ir restoranų, tad tikrai bus, iš ko pasirinkti. Šiame mieste gamyklos puikiai dera aplinkoje, kaip ir šiuolaikinės parodų erdvės XIX a. Finlayson pagrindiniame medvilnės fabrike. Ar gali būti, kad Jums darosi nuobodu? Pagalvokite dar kartą, pastatykite aikštelėje Džeimso Bondo automobilį, užsimaukite žiedą su dekoderiu ir smukite (taip, kad niekas nepastebėtų) į Šnipų muziejų, esantį žemutiniame aukšte. Čia rasite itin slaptą kolekciją, kuri padės Jums ištobulinti telefoninių pokalbių klausymosi įgūdžius.
Kiti dėmesio verti Tamperės muziejai yra Sara Hilden meno muziejus su Suomijos ir užsienio menininkų darbų kolekcija, Hiekka meno muziejus, be viso kito, pasižymintis gero skonio baldais. XIX a. Tallipiha žirgyne rasite dar vieną meno ekspozicijų erdvę. Visiškai netoli miesto susiraskite Lėlių ir kostiumų muziejų - kai kuriems čionykščiams eksponatams  jau daugiau kaip 800 metų.
Ar po kultūros ir istorijos paskaitų esate pasirengę papramogauti? Särkänniemi pramogų parke rasite daug įvairenybių, įskaitant planetariumą, akvariumą, delfinariumą ir 168 m aukščio apžvalgos bokštą, iš kurio matyti panoraminiai miesto ir ežerų vaizdai. Dar miesto vaizdų pamatysite užlipę į tarp ežerų esantį Pyynikki gūbrio apžvalgos bokštą. Kita puiki vienos dienos išvyka būtų į Viikinsaari salą, ypač per vasaros lygiadienio šventę, kai daugybė žmonių čia valgo, geria ir šoka aplink degančius laužus.
 

Susipažinti su Tampere!

Nuotraukos Tamperė

  

      

   

Tooltip_anchor Window_close